fbpx

Naturalnie, że pięknie...
makijaż permanentny

Stylizacja brwi

Opis usługi

Jest to usługa stworzona z myślą o tych Paniach, które obawiają się wyglądu brwi po makijażu permanentnym. W ciągu 30 minut przeprowadzam konsultację wraz z projektem i rysunkiem wstępnym, koloryzacją brwi farbką i regulacją. Efekt przypomina makijaż permanentny wykonany metodą cienia.

Dla kogo ?

Stylizacja brwi jest skierowana dla tych Pań, które boją się efektu makijażu permanentnego i chciałyby poznać zarówno mnie jak i moje poczucie estetyki.

Jaka jest trwałość stylizacji brwi ?

Według producenta farbka utrzymuje się na skórze do dwóch tygodni, a na włosach do czterech tygodni. Niemniej jednak jej trwałość bardzo mocno zależy od typu cery i jej kondycji. Na długość utrzymania mają wpływ: choroby, przebyte operację w nieodległym czasie, przyjmowane leki, tryb życia.

Beauty & You
by Kasia Małkiewicz

Studio mieści się w lokalu użytkowym na pierwszym piętrze w Centrum Zdrowia w Stacja Oliwa przy PKP Oliwa. Charakterystycznym punktem jest pętla autobusowa i Biedronka. Na parkingu obowiązuje pobranie biletu, który upoważnia do 1,5 godzinnego darmowego postoju. Każda kolejna godzina kosztuje 3 zł. Proszę o zapoznanie się z czasem trwania usługi i ewentualne uiszczenie opłaty w biletomacie.

Wszelkie prawa do właśnosci intelektualnej zastrzeżone “Beauty & You by Katarzyna Malkiewicz” 2019 ©