fbpx

Naturalnie, że pięknie...
makijaż permanentny

Parę słów o mnie

Katarzyna Malkiewicz beautyandyou.com.pl

Kasia Małkiewicz

Pasja do piękna rodziła się kilka lat. Szlifowałam warsztat i rękę w szkole wizażu i charakteryzacji, a później podczas niezliczonych praktyk. Lubię nie tylko tworzyć ale też utrwalać jako obraz i dlatego fotografia zagościła na dobre w moim sercu. 

Makijażem permanentnym zajmuję się od blisko trzech lat. Każdego roku inwestuję czas na nowe szkolenia, które rozwijają moje umiejętności i wyobraźnię. Mikropigmentacja to temat tysiąca wątków: pigmenty, skóra, higiena, kolorymetria, symetria, rysunek…  Moim klientkom służę swoją wiedzą i profesjonalizmem jak również higieną pracy.

Wszystkie moje pasje łączy zamiłowanie do piękna… Jednak nie tego sztucznego i przerysowanego. Zawsze stawiam na naturalność.

Beauty & You
by Kasia Małkiewicz

Studio mieści się w lokalu użytkowym na pierwszym piętrze w Centrum Zdrowia w Stacja Oliwa przy PKP Oliwa. Charakterystycznym punktem jest pętla autobusowa i Biedronka. Na parkingu obowiązuje pobranie biletu, który upoważnia do 1,5 godzinnego darmowego postoju. Każda kolejna godzina kosztuje 3 zł. Proszę o zapoznanie się z czasem trwania usługi i ewentualne uiszczenie opłaty w biletomacie.

Wszelkie prawa do właśnosci intelektualnej zastrzeżone “Beauty & You by Katarzyna Malkiewicz” 2019 ©