fbpx

Naturalnie, że pięknie...
makijaż permanentny

Makijaż permanentny brwi metodą cienia

Makijaż permanentny Gdańsk

Jak działa metoda cienia ?

Makijaż permanentny brwi metodą cienia to metoda mechaniczna i polega na rozpudrowaniu pigmentu na skórze w kształcie łuku brwiowego. Cień na skórze optycznie zagęszcza brwi. Klasyczna metoda cieniowania brwi polega na intensywniejszej pigmentacji. Makijaż permanentny brwi metodą ombre to także metoda cienia. Jednak wykonanie jest zupełnie inne. Pigmentacja brwi ombre polega na stworzeniu przejść tonalnych, które stwarzają bardzo naturalny i trójwymiarowy efekt makijażu.

 
Makijaż permanentny brwi ombre oznacza brew jaśniejszą u nasady, a bardziej nasyconą przy końcówce. Efekt OMBRE to jedna z najnowszych technik pigmentacji brwi, która cieszy się wielkim zainteresowaniem klientek. Cieniowanie brwi tą techniką znacznie różni się od klasycznej pigmentacji, jest bardziej subtelne i delikatnie podkreśla brwi. Brwi nie są jednolite, ale wycieniowane tak, by do złudzenia przypominały naturalne brwi. 
 
Przed zabiegiem klientka wspólnie ze mną wybiera barwnik. Możemy wybrać kolor ciemniejszy od naszych naturalnych włosków na brwiach, ale nie zaleca się jaśniejszego. Za pomocą kredki i nitki rysuję kontury brwi. Dopiero po zaakceptowaniu albo skorygowaniu – przez klientkę, mogę przystąpić do zabiegu. Za pomocą igiełki pigmentuję skórę na odpowiedniej głębokości. Spotkanie trwa około dwie godziny. W trakcie procedury skóra jest znieczulana. Efekt nie jest widoczny od razu, lecz dopiero po tygodniu, kiedy barwnik trochę zbladnie.
 
WAŻNE: metoda idealna dla wszystkich typów cer

Opis metody

Jest to metoda mechaniczna wykonywana przy użyciu cienkiej igły o średnicy od 0,18 do 0,30 mm. Polega na wypełnieniu całej przestrzeni łuku brwiowego (oczywiście w granicy rysunku wstępnego) wybranym wraz z Klientką pigmentem. Każdą pigmentację tą metodą poprzedza wnikliwy wywiad, podczas którego określam oczekiwania każdej mojej Klientki. Razem określamy kolor, intensywność jak również stopień cieniowania koloru. W tej metodzie mamy do czynienia z bardzo delikatnymi, wręcz przypominającymi mgiełkę pigmentacjami jak również z mocniejszym rozcieniowaniem w stylu ombre, gdzie przody brwi są jaśniejsze niż ich zakończenia. 

Efekt końcowy przypomina makijaż jaki najczęściej lubią wykonywać moje Klientki w domu, czyli pociągnięcie łuku brwiowego cieniem bądź roztarcie kredki czy pomady. Zadaniem tej metody jest optyczne zagęszczenie obszar łuku brwiowego. 

Dla kogo

Jest to idealna metoda dla każdego typu cery jak również dla pań w każdym wieku.
Szczególnie dedykowana cerom tłustym i dojrzałym.

Trwałość

Spośród wszystkich metod jest to najdłużej trwająca pigmentacja. Z czasem, w bardzo ładny sposób jaśnieje i równo schodzi ze skóry. Niemniej jednak zawsze rekomenduję odświeżenie pigmentacji w ciągu roku ze względu na preferencyjną cenę takiego odświeżenia.

Beauty & You
by Kasia Małkiewicz

Studio mieści się w lokalu użytkowym na pierwszym piętrze w Centrum Zdrowia w Stacja Oliwa przy PKP Oliwa. Charakterystycznym punktem jest pętla autobusowa i Biedronka. Na parkingu obowiązuje pobranie biletu, który upoważnia do 1,5 godzinnego darmowego postoju. Każda kolejna godzina kosztuje 3 zł. Proszę o zapoznanie się z czasem trwania usługi i ewentualne uiszczenie opłaty w biletomacie.

Wszelkie prawa do właśnosci intelektualnej zastrzeżone “Beauty & You by Katarzyna Malkiewicz” 2019 ©